ECL15US12-S datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    ECL15US12-S
  • Описание
    XP Power ECL15US12-S Input Voltage: 85V AC To 264V AC / 120V DC To 370V DC No. Of Outputs: 1 Output Current: 1.25A Output Voltage: 12V Power Rating: 15W Power Supply Output Type: Fixed Power Supply Type: Screw Terminal AC-DC Power Supplies Encapsulated PCB & Chassis Mount / Ultra Compact Size 5-70 W Chassis / Open Frame Input: 85-264 VAC Output